Навчання з курсантами Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ

Опублiковано 30 января 2020.

27 січня 2020 року працівниками Дніпропетровського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Валентиною Гавриловою та Юрієм Головнею взято участь у проведенні занять, до яких було залучено пересувну криміналістичну лабораторію, укомплектовану необхідними для проведення оглядів місць подій науково-технічними засобами.

Захід було здійснено з метою розширення теоретичних знань та закріплення професійних вмінь і навичок курсантів Університету та слухачів курсів підвищення кваліфікації, а також впровадження до освітнього процесу новітніх досягнень науки і техніки. Фахівцями НДЕКЦ було продемонстровано техніко-криміналістичні засоби з виявлення, фіксації та вилучення слідів  під час роботи на місці події. Презентовано оснащення пересувної криміналістичної лабораторії: слідчо-криміналістичні валізи для роботи з балістичними, трасологічними, дактилоскопічними, біологічними об`єктами тощо.

Із роботою  криміналістичної лабораторії, яку було розміщено на плацу ДДУВС, ознайомились слухачі спеціалізації працівників підрозділів превентивної діяльності Національної поліції України, курсанти факультетів підготовки фахівців для органів досудового розслідування, економіко-правової  безпеки, підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.

Корисні посилання

2018 © Дніпропетровський НДЕКЦ МВС