Семінар-нарада фахівців Експертної служби МВС України «Актуальні питання комп’ютерно-технічної експертизи»

Опублiковано 18 сентября 2019.

11-13 вересня 2019 року cудовий експерт Михальченко Олександр Олександрович 

та старший судовий експерт Трикозенко Максим Сергійович
Дніпропетровського НДЕКЦ МВС України взяли участь у роботі семінар-наради фахівців Експертної служби МВС «Актуальні питання комп’ютерно-технічної експертизи», що проходила на базі Чернігівського НДЕКЦ МВС.
Для участі в семінарі Михальченко Олександр Олександрович підготував доповідь на тему «Дослідження підключень USB-пристроїв, та відповіді на запитання стосовно:
дати, часу, ідентифікаторів та історії проведених операцій», Трикозенко Максим Сергійович підготував доповідь на тему «Parsing баз даних месенджерів (Telegram, Viber(Android/PC), WhatsApp). Авторське ПЗ».

Спільно з Степанцем Дмитром Сергійовичем, завідувачем лабораторії комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних видів досліджень ДНДЕКЦ МВС та Дніпропетровським НДЕКЦ МВС України була запрошена Заступник Директора Асоціації ЕМА, керівник «ФБР и К» Олеся Данільченко https://www.ema.com.ua (https://www.facebook.com/ema.com.ua/),
Олеся Данільченко виступила з доповіддю «Тенденції логічних атак на банкомати» та представила посібник-довідник «Основи платіжного картознавства», який отримали всі учасники.
Проведення заходу забезпечило можливість обміну практичним досвідом та пошуку шляхів вирішення проблемних питань, які виникають під час проведення комп’ютерно-технічних досліджень.

Корисні посилання

2018 © Дніпропетровський НДЕКЦ МВС