Судові експерти м.Кривий Ріг прийняли участь у профорієнтаційному дитячому заході «Місто професій»

Опублiковано 25 сентября 2018.

Працівники відділу судової експертизи № 1  (м. Кривий Ріг) Дніпропетровського НДЕКЦ МВС України в рамках національного проекту «Місто Професій», що проходить за ініціативи міжнародного ділового журналу «Community», прийняли участь у профорієнтаційному дитячому заході «Місто професій», який проводився 16 вересня 2018 року у м. Кривий Ріг (місце локації – парк Героїв).

Даний проект покликаний забезпечити дітей та їх батьків цікавим та безпечним освітнім досвідом, який стане у пригоді при виборі майбутньої професії та вирішенні питань профорієнтації.

Працівники відділу представили широкому загалу професію «Судовий експерт». З цією метою були підготовлені інформаційні стенди за різними напрямками діяльності відділу, залучена спеціалізована криміналістична лабораторія. Глядачів ознайомлено з особливостями проведення дактилоскопічних, трасологічних, автотехнічних експертиз, а також судових експертиз зброї та технічного дослідження документів.   В рамках заходу було продемонстровано технічні засоби та прилади, що використовуються при виконанні різних досліджень, криміналістичні валізи, якими оснащена пересувна криміналістична лабораторія, наглядно та в ігровій формі було показано, як виявляються сліди рук на різних поверхнях, при цьому кожний охочий отримав на згадку свій відбиток пальчика. Працівники сектору автотехнічних видів досліджень розповіли про особливості проведення огляду місця події при ДТП.

Враховуючи формат заходу, спілкування працівників та дітей мало  ігровий характер, при цьому кожний бажаючий зміг прийняти участь в якості судового експерта та самостійно виявляти сліди, вивчати об’єкти дослідження та їх особливості з використанням мікроскопу та збільшувальних приладів.

Корисні посилання

2018 © Дніпропетровський НДЕКЦ МВС