Проведення транспортно-товарознавчих експертиз та експертних досліджень колісних транспортних засобів

Опублiковано 21 апреля 2023.

Шановні громадяни!

Судовими експертами Дніпропетровського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС проводяться транспортно-товарознавчі експертизи та експертні дослідження колісних транспортних засобів. Метою проведення дослідження є визначення вартості колісного транспортного засобу, визначення вартості його складових частин, а також встановлення розміру матеріального збитку, заподіяного власнику колісного транспортного засобу.

Експертизи та дослідження проводяться як в кримінальних провадженнях так і в цивільних та господарських справах, за постановами слідчих органів та ухвалами суду так і за заявами фізичних осіб.

Основними завданнями транспортно-товарознавчої експертизи є:

– визначення ринкової вартості колісних транспортних засобів;

– визначення ринкової вартості складових колісних транспортних засобів;

– визначення розміру вартості матеріальних збитків, заподіяних власнику колісних транспортних засобів, їх складових, унаслідок пошкодження останнього.

Орієнтовний перелік запитань, що вирішуються в ході проведення дослідження (перелік не є вичерпним та може бути розширений):

– яка ринкова вартість колісного транспортного засобу станом на момент проведення дослідження?

– яка середня ринкова ціна колісного транспортного засобу станом на запитувану дату?

– яка вартість матеріального збитку (шкоди), завданого(ї) власнику колісного транспортного засобу?

– яка вартість втрати товарної вартості колісних транспортних засобів?

– який робочий об’єм двигуна колісного транспортного засобу?

Детальну інформацію та консультації з приводу проведення транспортно-товарознавчих експертиз та досліджень можна отримати у фахівців сектору автотоварознавчих досліджень відділу товарознавчих та гемологічних досліджень лабораторії товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Дніпропетровського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС за телефоном (056) 732-16-93.

Корисні посилання

2018 © Дніпропетровський НДЕКЦ МВС