Про можливість проведення гемологічної експертизи

Опублiковано 1 февраля 2022.

До уваги юридичних та фізичних осіб!

 

В лабораторії товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Дніпропетровського НДЕКЦ МВС України проводиться    судова гемологічна експертиза за експертною спеціальністю 17.1 «Дослідження, дорогоцінного, напівдорогоцінного та декоративного каміння».

Гемологічна експертиза дозволяє ідентифікувати гемологічний об’єкт; встановити походження досліджуваного об’єкта; визначити геометричні розміри, вагу, вид і тип огранювання чи обробки, дослідити властивості, якісні ознаки, наявність чи відсутність облагородження та на основі визначених параметрів установити вартість досліджуваного об’єкта.

До числа об’єктів дослідження у сфері гемологічної експертизи належить дорогоцінне, напівдорогоцінне та декоративне каміння, як оброблене (у ювелірних виробах)  так і в сировині, його синтетичні аналоги, імітації, вироби з каміння, гірські породи, колекційні та музейні зразки.

Для призначення експертиз та досліджень можливе проведення попередньої консультації за адресою  м.Дніпро, тупик Будівельний, 1  та за телефоном (056) 732-16-93

Корисні посилання

2018 © Дніпропетровський НДЕКЦ МВС