З Міжнародним Днем почерку

Опублiковано 21 января 2022.

23 січня у світі прийнято відзначати День почерку, який також називається Днем ручного письма. Це свято було засноване, щоб нагадувати людству про таке унікальне явище, як ручну писемність. Люди повинні розуміти, що почерк кожної людини є по-справжньому неповторним. Комп’ютери, планшети та смартфони набувають все більшої популярності, люди постійно користуються електронною поштою, різноманітними месенджерами, тому зараз людина рідше використовує ручки, олівці, звичайний папір для вираження думок.

З нагоди Дня почерку у лабораторії криміналістичних видів досліджень Дніпропетровському НДЕКЦ МВС відбулась робоча зустріч з кореспондентом програми «Деталі» ПАТ «Телевізійна служба Дніпропетровська», в ході якої завідувач сектору почеркознавчих досліджень НДЕКЦ Олена Александрова розповіла про деякі особливості проведення почеркознавчих експертиз та значимість дослідження почерку людини у розкритті злочинів.

Колектив Дніпропетровського НДЕКЦ МВС вітає усіх, хто має відношення до галузі почеркознавчих досліджень та бажає міцного здоров’я, натхнення та успіхів у професійній діяльності.

 

Корисні посилання

2018 © Дніпропетровський НДЕКЦ МВС