Участь представниць Центру у міжрегіональній конференції Української асоціації представниць правоохоронних органів

Опублiковано 29 октября 2021.

Заступник директора Центру – завідувач  лабораторії судової експертизи  Людмила Ревенко, а також завідувач відділу судової експертизи № 1 (м. Кривий Ріг) Дніпропетровського НДЕКЦ МВС Лариса Коверніченко прийняли участь у Міжрегіональній Конференції «РУЙНУЙ СТЕРЕОТИПИ, ПІЗНАЮЧИ СЕБЕ», яка була організована за ініціативи Української асоціації представниць правоохоронних органів (УАППО) спільно з UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні, разом з партнерами Canada-Ukraine Police Development Project CUPDP, UNOPS, PRAVO Police, Norwegian Ministry of Foreign Affairs, МВС України.

Захід проходив у гібридному форматі телемосту з прямими включеннями з 5 міст: Києва, Кривого Рогу, Полтави, Маріуполя та Львова.

Цьогоріч Конференція Української асоціації представниць правоохоронних органів зібрала національних та міжнародних високопосадовців, фахівців у сфері ґендерної рівності, миру та безпеки, представниць та представників правоохоронних органів для привернення уваги громадськості до ключових питань та викликів у впровадженні ґендерного балансу у секторі безпеки та оборони, а також для обговорення викликів і перешкод, з якими зустрічаються жінки-правоохоронниці під час роботи та несення служби, обговорено практики подолання таких бар’єрів, заходи для сприяння жіночому лідерству. Подія відбулась на високому рівні завдяки мотиваційним промовам від неймовірних спікерів: Денис Монастирський, Катерина Павліченко, Ірина Венедіктова, Лариса Ґаладза, Erik Svedahl, Erika Kvapilova, Kateryna Levchenko, насиченій відкритій дискусії, цікавому інтерактивному блоку й досвідченим тренерам. В рамках конференції було проведено також тренінг з «Емоційного вигорання та професійної деформації»!

 

Корисні посилання

2018 © Дніпропетровський НДЕКЦ МВС